Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 5-11 Mayıs

Ccleaner Bilgisayar kullanıcılarının en çok terchi ettikleri sistem bakım araçları arasında ilk sırada yer alan CCleaner, şimdi de Android cihazları üzerinde mobil kullanıcılarla buluşuyor. { softwareId = 5902} Snapchat Popüler resim gönderme ve paylaşma

Ccleaner

Bilgisayar kullanıcılarının en çok terchi ettikleri sistem bakım araçları arasında ilk sırada yer alan CCleaner, şimdi de Android cihazları üzerinde mobil kullanıcılarla buluşuyor.

Snapchat

Popüler resim gönderme ve paylaşma uygulaması Snapchat, geçtiğimiz hafta içerisinde mesajlaşma ve videolu görüşme gibi yeni özellikler kazanarak, adeta yeniden doğdu ve mobil kullanıcılara tekrar merhaba dedi.

Carousel

Popüler bulut dosya depolama servisi Dropbox tarafından geliştirilen bir uygulama olan Carousel, sizlere tüm resimlerinizi bulut üzerinde depolama, kategorize etme, düzenleme ve paylaşma şansı sunuyor.

Frontback

Sahip olduğunuz akıllı telefonların hem ön hem de arka kameralarını hiç aynı anda kullanmayı denemiş miydiniz? Bunu nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız çok düşünmenize gerek yok çünkü Frontback sizlerle.

Google Docs & Sheets

Google kullanıcılarına Google Drive altında sunduğu verimlilik araçları; Google Dokümanlar ve Google E-Tabloları ayırarak kullanıcılarına mobil cihazları üzerinde çok daha etkili bir çözüm sundu.

YORUMLAR