Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 7-13 Temmuz

Pocket Avatars İşlemci deyince akla ilk gelen şirketlerden bir tanesi olan Intel'in mobil uygulama dünyasında yer almak için piyasaya sürdüğü uygulamalardan bir tanesi olan Pocket Avatars, ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkatleri üzerine çekiy

Pocket Avatars

İşlemci deyince akla ilk gelen şirketlerden bir tanesi olan Intel'in mobil uygulama dünyasında yer almak için piyasaya sürdüğü uygulamalardan bir tanesi olan Pocket Avatars, ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Piyasada yer alan uygulamalardan en büyük farkıysa; kullanıcıların eğlenceli avatarlar yardımıyla mesajlaşmalarına olanak sağlıyor olması.

Yahoo Aviate Launcher

Yahoo tarafından yayınlanan bir Android kişiselleştirme ve özelleştirme paketi olan Yahoo Aviate Launcher, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için çok daha şık bir arayüz ve çok daha kolay bir kullanım sunuyor. Telefonunuzun sıradan arayüzünden sıkıldıysanız ve yenilik arıyorsanız Aviate Launcher'ı mutlaka denemelisiniz.

LiveLens

LiveLens hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir canlı yayın uygulamasıdır. Uygulama yardımıyla yeteneklerinizi sergilerken arkadaşlarınıza ve takipçilerinize anlık olarak yayın yapabilir hatta yaptığınız canlı yayınlar sayesinde para bile kazanabilirsiniz.

Contacts +

Akıllı telefonunuz üzerinde yer alan kişi listenizi çok daha etkili bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan bir uygulama olan Contacts + sayesinde verimliliğinizi artırabilir ve kişi listeniz üzerinde yer alan herkesi kolayca takip edebilirsiniz. Kişi listeniz üzerinde yer alan insanların Facebook, Twitter, Foursquare, Google+ ve çok daha fazla platform üzerindeki aktivitelerini takip edebileceğiniz gibi kişilerinizi çok daha kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz.

ActivityPal

Yaşamayı, gezmeyi, eğlenmeyi, arkadaşlarınızla takılmayı seviyorsanız ActivityPal tam aradığınız uygulama değil. Arkadaşlarınızı hobilerine göre sınıflandıran ve bu sayede belirli arkadaşlar gruplarınız için farklı aktiviteler veya etkinlikler oluşturmanıza olanak sağlayan ActivityPal ile sonu gelmeyen bir eğlence sizleri bekliyor. Aynı şeyleri yapmaktan zevk aldığınız insanlarla sizleri bir araya getirecek olan ve kendi aktivitelerinizi düzenleyerek arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz bu uygulamayı kaçırmayın derim.

YORUMLAR