Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 22

Ultralingua Dictionaries Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Latince, Lehçe ve Norveççe gibi birçok dili İngilizce'ye çevirmek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir sözlük uygulaması olan Ultralingua Dictionaries, Android ve

Ultralingua Dictionaries

Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Latince, Lehçe ve Norveççe gibi birçok dili İngilizce'ye çevirmek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir sözlük uygulaması olan Ultralingua Dictionaries, Android ve iOS platformları üzerinde bizlerle buluşuyor. Her dilin en iyi sözlük veritabanlarını kullanarak bizlere en doğru çevirileri sunan sözlük, basit ve sade arayüzü sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Lapse It

Instagram tarafından yayınlanan HyperLapse uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Lapse It, HyperLapse'de olduğu gibi zaman atlamalı videolar çekmenize olanak sağlıyor. Hem kamera yardımıyla çektiğiniz videoları hem de telefonunuz üzerinde kayıtlı olan videoları düzenlemenize olanak sağlayan uygulama ile videolarınızı 240 kata kadar hızlandırmak tamamen sizin elinizde. Kırpma ve kesme araçları, filtreler ve efektler uygulama, zaman damgası ekleyebilme, otomatik video çekimi ayarlama, yakınlaştırma, sessiz kamera modu, ön kamera kullanımı gibi birçok özelliği sizlere sunan Lapse It'i mutlaka denemenizi öneririm.

Wayfare

Seyahat ve dünya rehberi olarak adlandırabileceğimiz bir uygulama olan Wayfare, hem Android hem de iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Dünyayı keşfetmek ve daha önce hiç gitmediğiniz yerler hakkında bilgi almak için kullanabileceğiniz uygulama yardımıyla, diğer kullanıcıların merak ettiğiniz yerler ve mekanlar hakkında yazdıklarını ve çektikleri fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde sizler de gezip gördüğünüz yerlere ait fotoğrafları ve yazılarınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

SpinMe Alarm Clock

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça ilgi çekici bir alarma uygulaması olan SpinMe Alarm Clock, sabahları uyanmakta güçlük çeken kullanıcıların en büyük yardımcılarından bir tanesi olacak. SpinMe Alarm Clock'u diğer uygulamalardan ayıran en önemli özelliğiyse, alarm çalmaya başladıktan sonra yatağınızdan kalkarak çevrenizde 1-2 tur dönmeden asla susmuyor olması. Bu sayede size uyanma garantisi veren uygulamanın oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim.

Remind

Öğretmenlerin, öğrencileri ve öğrenci velileriyle iletişim kurmasını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen Remind, hem Android hem de iOS platformları üzerinde kullanılabiliyor. Öğretmenlerin ister tek tek velileri ve öğrencileriyle isterse de toplu olarak velileri ve öğrencileriyle iletişim kurmalarına olanak sağlayan uygulama üzerinde; hatırlatma ekleme ve ödev verme gibi oldukça kullanışlı özellikler de yer alıyor.

YORUMLAR