Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 26

djay 2 Kendi mixlerinizi hazırlayabileceğiniz, gelişmiş özelliklere sahip bir mobil uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız; bu noktada tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek olan djay 2'yi mutlaka denemenizi öneriyoruz. Farklı ses efektleri kullanma, s

djay 2

Kendi mixlerinizi hazırlayabileceğiniz, gelişmiş özelliklere sahip bir mobil uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız; bu noktada tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek olan djay 2'yi mutlaka denemenizi öneriyoruz. Farklı ses efektleri kullanma, ses kanallarını görüntüleme, şarkılar arasında etkili geçişler yapabilme, otomatik olarak iki şarkıyı mixleme ve çok daha fazlası djay2'de sizleri bekliyor. Aynı zamanda Spotify ve iTunes desteği sayesinde sahip olduğunuz tüm müzik listeleri kolayca uygulama üzerinde yerini alıyor.

Calltag

Arayacağınız kişileri öncesinde bir mesajla arayacağınız konuyla ilgili bilgilendirmek için kullanabileceğiniz etkili bir uygulama olan Calltag, özellikle iş hayatında çok işinize yarayabilecek uygulamalardan bir tanesi. Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde iş arkadaşlarınızı aramadan önce kendi belirleyebileceğiniz etiketler yardımıyla, görüşme konusunu ve arayacağınız zamanı onlara hızlı bir şekilde bildirebilirsiniz.

PureVPN

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve etkili bir VPN uygulaması olan PureVPN, internet üzerinde anonim bir şekilde dolaşmanıza olanak sağladığı gibi tüm sınırlamaları ve yasakları da ortadan kaldırıyor. Özellikle halka açık alanlarda kullandığınız Wi-Fi ağları nedeniyle ortaya çıkabilecek güvenlik açıklarının önüne geçen PureVPN, tüm yasaklı sitelere de rahatlıkla giriş yapmanıza olanak sağlıyor.

Fancred

Her tür spor dalında takımını özgürce desteklemek isteyen kullanıcılar için geliştirilen bir sosyal ağ uygulaması olan Fancred, tüm fanatikleri bir araya topluyor. Spor müsabakalarında takımınızı desteklerken çektiğiniz fotoğrafları ve videoları, uygulama üzerinde takımınız için özel olarak belirlenmiş etiketler yardımıyla paylaşarak,takımınızı destekleyen diğer taraftarlara kolayca ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içerisinde yer alan taraftar metre özelliği sayesinde, en fanatik taraftarın kim olduğunu herkese gösterebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan resmi bir uygulama olan Sağlık Bakanlığı'nı Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kolayca kullanabilirsiniz. Uygulama yardımıyla saglik.gov.tr üzerinde yer alan en yeni haberlere kolayca ulaşabileceğiniz gibi sadece boy ve kilonuzu girerek vücut kitle indeksinizi hesaplayabilir ve sahip olmanız gereken ideal kiloyu öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR