Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 27

MojiMe WeChat kullanıcılarının kendilerine özgü ifadeler bir başka deyişle emojiler hazırlayabilmeleri için geliştirilmiş olan MojiMe uygulaması, hem Android hem de iOS platformları üzerinde kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kendi animasyonlu emojilerini

MojiMe

WeChat kullanıcılarının kendilerine özgü ifadeler bir başka deyişle emojiler hazırlayabilmeleri için geliştirilmiş olan MojiMe uygulaması, hem Android hem de iOS platformları üzerinde kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kendi animasyonlu emojilerinizi hazırlayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızın profil resimleri yardımıyla, onlar için özel ifadeler de hazırlayabilirsiniz. Hatta aynı kare içerisinde hem arkadaşınıza hem de kendinize yer vererek, özel ifadeler oluşturabilirsiniz.

Quora

Bir soru cevap platformu olarak uzun yıllardır web üzerinde hizmet vermekte olan bir servisin mobil uygulaması olarak Android ve iOS platformları üzerinde kullanıcılarla buluşan Quora, sorularına profesyonel yanıtlar arayan kullanıcılar için oldukça ideal bir çözüm sunuyor. Kendi adınız ve soyadınızı kullanarak kayıt işlemini gerçekleştireceğiniz uygulama üzerinde gelen tüm sorular, nitelikli kullanıcılar tarafından oylanarak gerçek değerini ve cevaplarını buluyor.

EGM

Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi uygulaması olarak Android ve iOS platformları üzerinde kendine yer bulan EGM, araç sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Online ihbar, en yakın polis merkezi, otopark sorgulama ve sınav sorgulama gibi farklı kategori başlıklarının yer aldığı uygulama içerisinde en çok ilgi çeken başlıklar şüphesiz ki otopark sorgulama ve online ihbar. Eğer aracınızı park ettiğiniz yerde bulamıyorsanız ve çekildiğini düşünüyorsanız, otopark sorgulama servisi ile nerede olduğunu öğrenebilir veya online ihbar özelliği sayesinde trafikte hatalı olduğunu farkettiğiniz sürücüleri ihbar edebilirsiniz.

Aptoide

Google Play'e alternatif olarak kullanabileceğimiz başarılı bir Android market uygulaması olarak karşımıza çıkan Aptoide ile Android cihazlarımız üzerinde sahip olduğumuz tüm uygulamaları ve oyunları Google Play'den çok daha hızlı bir şekilde güncelleme şansına sahip olabiliyoruz. Bunun dışında piyasaya yeni çıkan, popüler veya trend olan uygulamalar ve oyunlar hakkında da bilgiler alabiliyoruz. Google Play kullanmaktan sıkıldıysanız Aptoide'e mutlaka göz atmanızı öneririz.

Sleep Better

Sağlık ve spor uygulamalarıyla mobil cihazlar üzerinde kullanıcıların beğenisini toplamayı başaran Runtastic firması tarafından geliştirilen yepyeni bir uygulama olan Sleep Better, oldukça etkili bir uyku takibi ve alarm uygulaması olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Uyku alışkanlıklarınızı sizin yerinize takip eden ve isterseniz farklı etkenleri belirleyebileceğiniz uygulama sayesinde çok daha sağlıklı uykular sizleri bekliyor. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan rüya günlüğü sayesinde; görmüş olduğunuz rüyaları anlık olarak not alabilirsiniz.

YORUMLAR