Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 29

Primer Google tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Primer'ı dijital pazarlama ve reklamcılık rehberi olarak adlandırabiliriz. Dijital pazarlama ve reklamcılık alanına ilk gez giriş yapacak olan kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla haz

Primer

Google tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Primer'ı dijital pazarlama ve reklamcılık rehberi olarak adlandırabiliriz. Dijital pazarlama ve reklamcılık alanına ilk gez giriş yapacak olan kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla hazırlanan rehber üzerinde kısa ve anlaşılır şekilde özetlenmiş dersler, gerçek olaylar ve uygulamalar yer almakta. Bu alanda kendinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz Primer, Google tarafından gelen bilgilere göre sürekli olarak güncellenerek bizleri yeni bilgilerle buluşturmaya devam edecek.

SUPER

Kendinize özgü capsler hazırlayabileceğiniz eğlenceli bir uygulamaya ve hazırlamış olduğunuz capsleri diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir sosyal ağa ihtiyaç duyuyorsanız SUPER tam size göre. Farklı etiketler ve etkiletler için belirleyeceğiniz açıklamalarla kendi profesyonel görünümlü capslerinizi hazırlayabileceğiniz uygulamayı çok seveceğinize eminiz.

Waaaaay!

Sıradan navigasyon uygulamalarına farklı bir bakış açısı getiren Waaaaay!, Android ve iOS platformları üzerinde kullanıcılarla buluşuyor. Gitmek istediğiniz yerleri harita üzerinde değil de bir pusula ve kalan mesafe yardımıyla sizlere gösteren uygulamanın oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz. Hatta arkadaşlarınızla anlık olarak konumunuzu paylaşarak, eş zamanlı olarak birbirinize ne kadar yakın olduğunuzu Waaaaay! üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

The Hunt

Özellikle modayı yakından takip eden kadınların çok seveceğini düşündüğümüz uygulamalardan bir tanesi olan The Hunt, beğendiğiniz giysilerin fotoğraflarını çekerek, bu giysileri veya benzerlerini nereden satın alabileceğinizi diğer kullanıcılara sorabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması. Aynı zamanda uygulamayı kullanarak diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan kıyafetleri ve kombinleri görüntüleyerek, modayla çok daha iç içe olabilirsiniz.

Whispto

Sesli sosyal ağ projesi olarak ortaya çıkan Whispto, kullanıcıların hem Android hem de iOS platformu üzerinde diğer kullanıcılarla maksimum 1 dakikalık ses kayıtlarını paylaşmalarına olanak sağlıyor. Diğer sosyal ağlar üzerinde yazıya döktüğünüz her şeyi kendi sesinizle paylaşmanıza olanak sağlayan Whispto'da diğer kullanıcıların paylaşımlarına yorum atmak yerine sesli cevaplar vermek de tamamen sizin elinizde.

YORUMLAR