Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 30

Skyscanner Hotels Uygun uçak bileti bulmak ve satın almak için kullanmakta olduğumuz popüler uygulamalardan bir tanesi olan Skyscanner, yeni uygulaması olan Skyscanner Hotels ile birlikte artık bizlere uygun fiyatlı oteller bulma olanağı da sunuyor. O an

Skyscanner Hotels

Uygun uçak bileti bulmak ve satın almak için kullanmakta olduğumuz popüler uygulamalardan bir tanesi olan Skyscanner, yeni uygulaması olan Skyscanner Hotels ile birlikte artık bizlere uygun fiyatlı oteller bulma olanağı da sunuyor. O an bulunduğumuz konuma göre çevremizde yer alan en uygun otelleri gösterebildiği gibi, kullanıcılar tarafından farklı oteller için yapılan yorumları ve puanlamaları da görmemize olanak sağlayan uygulama oldukça başarılı.

FlightAware

Farklı havayolu şirketlerine ait uçakların uçuş rotalarını ve o an tam olarak bulundukları yerleri takip edebilmek için kullanabileceğiniz oldukça farklı ve yaratıcı bir uygulama olan FlightAware ile dünya üzerindeki havayolu trafiğinin aslında ne kadar yoğun olduğunu keşfedebilirsiniz. Tüm bunların dışında uçakla yolculuk yapan ziyaretçilerinizin geç kalması durumunda uygulama yardımıyla uçuşunda bir rötar olup olmadığına da bakabileceğiniz uygulama gerçekten sıradışı bir yapıya sahip.

MetiSafe

İlaç takip uygulaması olarak adlandırabileceğimiz MetiSafe sayesinde kullanmakta olduğunuz tüm ilaçlar için kendinize hatırlatmalar oluşturabilir ve bu sayede almanız gereken tüm ilaçları zamanında alabilirsiniz. Ayrıca ilgilenmekte olduğunuz bir hastanız varsa ve hastanızın ilaçlarını zamanında aldığından emin olmak istiyorsanız yine MetiSafe'ten yardım alabilirsiniz. Sade ve kullanışlı arayüzü, Türkçe dil desteği ve çok daha fazlasıyla bir ilaç takip uygulamasında arayacağınız her şeyi sizlere sunan uygulamayı mutlaka denemenizi öneririz.

Pop Messenger

Sıradan mesajlaşma uygulamalarından sıkılan ve eğlenceli bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyaç duyan tüm mobil kullanıcılara ilaç gibi gelecek uygulamalardan bir tanesi olan Pop Messenger ile sadece resimler ve resimler üzerine yazmak istediğiniz metinler sayesinde arkadaşlarınızla mesajlaşabiliyorsunuz. Yeni çektiğiniz, telefonunuzun galerisi üzerinde kayıtlı olan veya doğrudan web üzerinde arayarak bulduğunuz resimleri istediğiniz metinlerle düzenleyerek arkadaşlarınızla paylaşabildiğiniz uygulamaya bir göz atın diyoruz.

HGS

Otobanlar ve köprüler üzerinde kullanılmakta olan KGS sistemi yerine getirilen HGS sistemi için yayınlanan resmi uygulama olan HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) ile sahip olduğunuz kartlarınıza kolayca bakiye yükleyebiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir şekilde PTT'ye gitmenize gerek kalmıyor ve kredi kartınız yardımıyla HGS kartınıza kolayca para yükleyebiliyorsunuz. Özellikle araç sahiplerinin mobil cihazları üzerinde mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi olan HGS'yi aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR