Ne Yesek? - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Ne Yesek? adlı proje oldu. Dışarıda yemek yemeye karar vermiş olsak da nerede yemek yiyeceğimize karar vermek her zaman büyük bir soru işareti olmuştur. Hele ki sürekli olarak dışarıdan yemek yiyorsanız "Bugün nerede yesem?" diye sürekli kendinize sorabilirsiniz. Ne Yesek? tam olarak bu tarz soruların ve sorunların önüne geçmek için tasarlanmış bir proje.

Yemek istediğiniz yemeği nerede bulabilirsiniz? Fiyatı ne kadar? Servisi hızlı mı yavaş mı? Size ne kadar yakın? Lezzeti nasıl? En ucuz nerede? Bulunduğunuz bölge içerisinde yemek istediğiniz yemeği en güzel neresi yapıyor? gibi tüm soruların cevaplarına Ne Yesek ile ulaşabileceksiniz. Ayrıca mekanların menülerine, menüler altında yer alan yemekler hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlara ve çok daha fazlasına Ne Yesek projesi kapsamında ulaşma şansına sahip olacaksınız.

YORUMLAR