Need A Hero ile Destansı Bir Macera Sizleri Bekliyor

Mobil oyun geliştiricisi Alis Games tarafından Android platformu için geliştirilen oldukça eğlenceli, sürükleyici ve bağımlılık yapan bir bulmaca ve eşleştirme oyunu olan Need A Hero, oyunseverleri destansı bir yolculuğa ve macera davet ediyor. Ejderhalar

Mobil oyun geliştiricisi Alis Games tarafından Android platformu için geliştirilen oldukça eğlenceli, sürükleyici ve bağımlılık yapan bir bulmaca ve eşleştirme oyunu olan Need A Hero, oyunseverleri destansı bir yolculuğa ve macera davet ediyor.

Ejderhalar tarafından kaçırılan prensesi kurtarmak için zorlu bir yolculuğa çıkacağımız oyunda amacımız; yolumuza çıkan düşmanları alt ederek ya da daha doğrusu zorlu bulmacaları çözerek prensesi kurtarmaya çalışmaktır.

Klasik üçlü eşleştirme oyunlarının mekaniğini düşmanlarla savaştığımız bir sistemin içerisine yerleştirerek bizlere çok daha farklı ve benzersiz bir oynanış deneyimi sunan Need A Hero, etkileyici grafikleri ve nefes kesen müzikleriyle de bizleri başına kitlemeyi başarıyor.

Üçlü eşleme oyunlarını seven oyuncuların mutlaka denemeleri gerektiğini düşündüğüm oyunda birçok benzersiz öğe ve yenilik de sizleri bekliyor.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR