Need for Speed Reboot Gümbür Gümbür Geliyor!

EA Sports ve Ghost Games, Gamescom 2015 etkinliğinde oyun severlere yeni Need for Speed oyunlarından görüntüler içeren yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Need for Speed Reboot adıyla da anılan serinin yeni yarış oyunu, son birkaç oyundur serinin yakalamı

EA Sports ve Ghost Games, Gamescom 2015 etkinliğinde oyun severlere yeni Need for Speed oyunlarından görüntüler içeren yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Need for Speed Reboot adıyla da anılan serinin yeni yarış oyunu, son birkaç oyundur serinin yakalamış olduğu kötü gidişatı durdurmak için gerekli herşeye sahip gibi görünüyor. Yeni teknolojinin ürünü, fotoğraf kalitesindeki grafikleri gerçekten ayırt etmekte güçlük çekebilirsiniz. Canlı aksiyon şeklinde hazırlanan videoda sık sık oyun içi grafiklerle gerçek görüntüler arasında geçiş yapılıyor. Eğer videoyu çok dikkatli incelemezseniz aradaki farkı anlamanız çok güç olabiliyor.

Need for Speed serisinin yeni oyunu belki de Need for Speed oyunları arasında en beğenilen oyun olan Need for Speed Underground'daki araç modifiye ve kişiselleştirme seçeneklerine yer verecek. Bu sayede oyun severlerin özlemiş olduğu yarış deneyimi sunulacak. Frostbite 3 grafik motoruyla hazırlanan Need for Speed Reboot 3 Kasım 2015'te resmi olarak çıkış yapıyor.

YORUMLAR