Neon Shadow Tanıtım Videosu

Neon Shadow, popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilmiş olan FPS türünde son sürat bir aksiyon oyunudur. Klasik ateş etme oyunlarını mobil cihazlar üzerine taşıyarak, mobil oyunculara far

Neon Shadow, popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilmiş olan FPS türünde son sürat bir aksiyon oyunudur.

Klasik ateş etme oyunlarını mobil cihazlar üzerine taşıyarak, mobil oyunculara farklı bir oynanış deneyimi yaşatmayı hedefleyen oyun gerçekten bu konuda büyük bir başarı yakalamayı başarmıştır.

Gezegeni ele geçirmeye çalışan karanlık mekanik güçlere karşı amansız bir mücadeleye gireceğiniz oyunda, hayatta kalarak mücadelenize devam etmeli ve insanlığı kurtarmalısınız.

Tek kişilik senaryo modunun dışında, çoklu oyuncu modu üzerinde diğer oyuncularla kozlarınızı paylaşabileceğiniz oyunda aynı zamanda aynı tablet üzerinde iki arkadaş kooperatif modda oyunu oynama ve yerel ağ üzerinde yer alan diğer cihazlarla eşzamanlı olarak oyunu oynama şansına da sahipsiniz.

Neon Shadow için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR