Nexus 6 için Konsept Tasarım Videosu

Google'ın akıllı telefon serisi Nexus'un bu aralar oldukça popüler olduğu bir gerçek ve bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Nexus 6'nın dedikoduları şimdiden konuşulmaya başlandı. Hatta öyle ki 91mobiles tarafından Nexus 6 için yayınlanan konsep

Google'ın akıllı telefon serisi Nexus'un bu aralar oldukça popüler olduğu bir gerçek ve bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Nexus 6'nın dedikoduları şimdiden konuşulmaya başlandı.

Hatta öyle ki 91mobiles tarafından Nexus 6 için yayınlanan konsept tasarım videosu Google'ın yeni akıllı telefonunun olası özelliklerini ve şeklini gözler önüne serdi.

5.2 inçlik full HD dokunmatik ekrana sahip olan cihaz 3.0GHz'lik dört çekirdekli işlemciyle destekleniyor. 3GB RAM'e sahip olacak olan cihaz 32GB/64GB/128GB'lık dahili depolama alanına sahip.

13 megapiksellik bir arka kameraya sahip olan cihaz ayrıca 5 megapiksellik bir ön kameraya sahip. Yeni nesil Android versiyonu olması Android 4.5 Lollypop ile piyasaya sürülecek ilk akıllı telefon olması beklenen Nexus 6, yayınlanan konsept videoya göre LG G Flex gibi kavisli bir tasarıma sahip.

Nexus 6 için yayınlanan konsept tasarım videosunu izleyebilir ve görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR