Nike Futbolun Etkileyici Reklam Videosu

Dünya Kupası'nın başlamasına sayılı vakit kala ve  tüm Dünya'nın nefeslerini tutup futbol ateşiyle yandığı şu günlerde, Nike firması izlerken tüylerinizin diken diken olacağı ama aynı zamanda çok da eğleneceğiniz yeni bir reklam videosu hazırlamış. Kişise

Dünya Kupası'nın başlamasına sayılı vakit kala ve  tüm Dünya'nın nefeslerini tutup futbol ateşiyle yandığı şu günlerde, Nike firması izlerken tüylerinizin diken diken olacağı ama aynı zamanda çok da eğleneceğiniz yeni bir reklam videosu hazırlamış. Kişisel düşüncemi belirtmek gerekirse, neredeyse izlerken ağlıyordum. Aynı zamanda bir gaza gelmede yaşadım.

Nike Football tarafından hazırlanan reklamın konusu riskli ve güvenli futbol. Tabi bunları bize yansıtabilmek için geleceğin futbolcuları olarak klonlanmış popüler futbolcular karşımıza çıkıyor. Klonlanan futbolcular orijinallerine göre çok daha başarılı ve risk almadan oynayabiliyorlar. Bu sayede gerçeklerinin yerlerini alarak hepsi ya esnaf oluyor, yada boş boş geziniyorlar. Bu duruma çok üzülen eski golcülerden Ronaldo, efsanevi futbol yıldızlarını birer birer toplayarak hepsine klonları ile karşılaşarak hadlerini bildirmesi için gerekli gazı veriyor. Sonrası ise tamamen şova yönelik.

Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Neymar Júnior, Zlatan Ibrahimović, Andrés Iniesta, David Luiz, Franck Ribéry, Tim Howard ve Ronaldo Fenomeno'nun canlandırıldığı video tamamen animasyonlu grafiklerden oluşturulmuş. 5 dakika boyunca gözünüzü ayırmadan izleyeceğiniz videoyu arkadaşlarınız ile de paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR