Nimble Quest Tanıtım ve Oynanış Videosu

Nimble Quest, Android ve iOS mobil cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oyuna ilk başladığınızda aklınıza gelecek ilk şey, eski Nokia telefonlarda oynadığınız klasik yılan oyunu. Yılan oyunu

Nimble Quest, Android ve iOS mobil cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Oyuna ilk başladığınızda aklınıza gelecek ilk şey, eski Nokia telefonlarda oynadığınız klasik yılan oyunu. Yılan oyunu yapısında olan Nimble Quest'de bir takım kahramandan oluşan takımınızı kontrol ederek oyun alanı içerisinde düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Kahramanlarınız tıpkı yılan oyunundaki gibi birbirlerini takip ederek ilerlemektedir. Ayrıca kahramanlarınızı oyun alanı içerisindeki objelere çarpmamanız gerekmektedir. Düşmanlarınızı yok ettikçe kazandığınız altınlar ile birlikte kahramanlarınız daha da hızlandırabilir ve güçlendirebilirsiniz.

Aksiyon ve RPG oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Nimble Quest'i Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR