Ninja Hero Cats ile Eğlenceli ve Zorlu Bir Macera Sizleri Bekliyor

Mobil oyun geliştiricisi HandyGames tarafından geliştirilen popüler Android ve iOS oyunu Ninja Hero Cats ile eğlenceli olduğu kadar zorlu bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Farklı boyuttan gelen balık canavarlar tarafından önlerindeki yemekleri alınan k

Mobil oyun geliştiricisi HandyGames tarafından geliştirilen popüler Android ve iOS oyunu Ninja Hero Cats ile eğlenceli olduğu kadar zorlu bir maceraya atılmaya hazır mısınız?

Farklı boyuttan gelen balık canavarlar tarafından önlerindeki yemekleri alınan kahraman ninja kedilerimizin ne kadar sinirlenmiş olduklarını oyun içerisinde açık bir şekilde göreceksiniz.

Her ne kadar birer ninja olsalar da düşmanlarına buzdolabı, bomba, uçan pizza, piano gibi farklı araç ve gereçlerle saldıran kedilerimizin yemeklerini ele geçirmek için yapamayacakları şey yok.

Son sürat bir aksiyon oyunu arayan mobil oyuncular için oldukça iyi bir seçenek olabileceğiniz düşündüğüm Ninja Hero Cats'in Android ve iOS sürümlerine aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR