Ninja Time Pirates Tanıtım Videosu

Ninja Time Pirates son zamanlarda karşılaştığımız en iyi RPG örneklerinden bir tanesi. Bilim-kurgu ve aksiyon öğelerini başarılı bir şekilde harmanlayan oyunda dünyanın geleceği için geçmişe gidip uzaylılarla mücadele ediyoruz. Oyunda 20 farklı bölüm bulu

Ninja Time Pirates son zamanlarda karşılaştığımız en iyi RPG örneklerinden bir tanesi. Bilim-kurgu ve aksiyon öğelerini başarılı bir şekilde harmanlayan oyunda dünyanın geleceği için geçmişe gidip uzaylılarla mücadele ediyoruz.

Oyunda 20 farklı bölüm bulunmakta. Bu bölümlerin hepsi hikaye üzerine kurulu. Eğer biraz hikaye dışına çıkmak isterseniz sonsuz sayıda düşmana karşı koyabileceğiniz savaş modunda da oynayabilirsiniz. Oyunda kullanımı son derece kolay ve problemsiz bir kontrol mekanizması kullanılmış. Zor zamanlarda bile rahatlıkla kontrolü elimizde tutabiliyoruz.

Gelişmiş grafikleri ve dinamik oyun yapısı Ninja Time Pirates'ı oynanabilirlik açısından üst sıralara taşıyor. Aşağıda yer alan videodan oyunun özelliklerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR