Nokia Mission 31 ile Bilinmeyene Yolculuk

Nokia, sahip olduğu 41MP'lik PureView kamerasıyla kullanıcılarına bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunan akıllı telefonu Lumia 1020 için yeni bir kampanya başlattı. Mission 31 olarak adlandırılan kampanya kapsamında Fabien Cousteau'nun başında old

Nokia, sahip olduğu 41MP'lik PureView kamerasıyla kullanıcılarına bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunan akıllı telefonu Lumia 1020 için yeni bir kampanya başlattı.

Mission 31 olarak adlandırılan kampanya kapsamında Fabien Cousteau'nun başında olduğu bir ekip denizaltında 31 gün geçirecek ve yapılacak olan tüm çekimler Nokia'nın kamera teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilecek.

1963 yılında Cousteau'nun büyük babası tarafından gerçekleştirilen 30 günlük denizaltı dalışını 1 gün ileri taşıyacak olan Mission 31'de tüm çekimler Nokia Lumia 1020 kullanılarak gerçekleştirilecek. Lumia 1020'nin su geçirmezlik gibi bir özelliği olmadığı için tüm akıllı telefonlar koruma ekipmanları içerisinde yer alacak.

Aynı zamanda Nokia tüm kullanıcıların kendi maceralarını anlatan fotoğraf ve videolarını da #NokiaMission31 tagıyla birlikte sosyal medya hesapları üzerinde paylaşmaya davet ediyor. Yarışma sonunda seçilecek olan en iyi fotoğraf veya videonun sahibi Florida'da lüks bir otelde kalmaya hak kazanacak ve bu süreç içerisinde dalgıçlık dersleri alacak. Son olarak dalgıçlık eğitimini tamamlayan şanslı kullanıcı Cousetau'nun ekibiyle birlikte dalış deneyimine katılabilecek.

YORUMLAR