Nosferatu - Run from the Sun Tanıtım Videosu

Nosferatu - Run from the Sun, popüler mobil oyun geliştiricisi smuttlewerk interactive tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça bağımlılık yapan bir koşma oyunudur. Güneşten kaçmaya çalışırken bir şehrin ortasından geçmesi gereken

Nosferatu - Run from the Sun, popüler mobil oyun geliştiricisi smuttlewerk interactive tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça bağımlılık yapan bir koşma oyunudur.

Güneşten kaçmaya çalışırken bir şehrin ortasından geçmesi gereken sevimli bir vampir olan Nosferatu'nun hikayesine bizleri konuk eden oyun aksiyon ve koşma oyunlarını oldukça başarılı bir şekilde harmanlıyor.

Aksiyonun ve engellerin hiç azalmadığı oyunda sürekli olarak koşacak, zıplayacak, karşınıza çıkan insanların kanını emecek ve oyun ekranı üzerinde karşınıza çıkan altınları toplayarak yüksek puanlara ulaşmaya çalışacaksınız.

Arkadaşlarınızın almış olduğu en yüksek skorları görüntüleyebileceğiniz ve onlara meydan okuyabileceğiniz oyun sizlere sınırsız bir koşu oyunu deneyimi sunuyor.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Nosferatu - Run from the Sun'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR