Nun Attack: Run & Gun Tanıtım Videosu

Nun Attack: Run & Gun, Android cihaz sahiplerinin oynayabileceği en heyecanlı aksiyon oyunlarından bir tanesidir. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda, seçeceğiniz bir rahibe ile koşarak önünüze çıkan engelleri atlatmaya ve canavarları yok etm

Nun Attack: Run & Gun, Android cihaz sahiplerinin oynayabileceği en heyecanlı aksiyon oyunlarından bir tanesidir. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda, seçeceğiniz bir rahibe ile koşarak önünüze çıkan engelleri atlatmaya ve canavarları yok etmeye çalışıyorsunuz.

Engel ve canavarlar dışında yol üzerindeki altınları toplayarak yeni silahlar alabilir ve sahip olduklarınızı güçlendirebilirsiniz. Hatanın kabul edilmediği oyunda, engellere takılmanız yada canavarları öldüremezseniz, siz ölüyorsunuz ve bölüme tekrar baştan başlıyorsunuz. Birbirinden heyecanlı ve aksiyon dolu bölümleri ile saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Nun Attack: Run & Gun oyununu Android telefon ve tabletlerinize aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR