OLO Tanıtım Videosu

OLO, popüler masa oyunlarından bir tanesi olan parmakla nesne kaydırmanın Android ve iOS platformları için geliştirilmiş olan başarılı bir mobil sürümüdür. Aynı cihaz üzerinde 4 kişiye kadar oynayabileceğiniz oyunu isterseniz çevrimiçi olarak diğer oyuncu

OLO, popüler masa oyunlarından bir tanesi olan parmakla nesne kaydırmanın Android ve iOS platformları için geliştirilmiş olan başarılı bir mobil sürümüdür.

Aynı cihaz üzerinde 4 kişiye kadar oynayabileceğiniz oyunu isterseniz çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı da oynama şansına sahipsiniz.

Oyunda amacınız OLO adı verilen taşlarınızı rakibinizin hedef bölgesine göndererek puan toplamaya çalışmak. Her ne kadar kulağa kolay gelse de bunu yapmaya çalışırken oldukça zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Yeteneklerin ve stratejilerin kazandığı OLO'da başarılı olmak istiyorsanız. hem parmaklarınıza hakim olmalı hem de rakiplerinizin hamlelerine en iyi şekilde karşılık vermelisiniz.

OLO için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR