OneNote Tanıtım Videosu

Microsoft'un popüler not alma uygulaması OneNote için yayınlanan yeni reklam filminin amacı, şirket tarafından duyurulan programın yeni Mac versiyonunu tanıtmak. Mac platformuna da gelen OneNote'un aynı zamanda Windows versiyonunu da ücretsiz olarak kulla

Microsoft'un popüler not alma uygulaması OneNote için yayınlanan yeni reklam filminin amacı, şirket tarafından duyurulan programın yeni Mac versiyonunu tanıtmak. Mac platformuna da gelen OneNote'un aynı zamanda Windows versiyonunu da ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Özellikle öğrencilerin ve çalışanların kullanarak istedikleri zaman istedikleri yerde ufak notlar almasını sağlayan uygulamanın mobil versiyonları ücretsiz olarak kullanılabiliyordu. Fakat şimdi hem yeni çıkan Mac versiyonu hem de Windows versiyonu ücretsiz olarak kullanılabilecek. Tabi bu ücretsiz versiyonların içerisinde bazı üst düzey özellikler yer almamaktadır.

Bilgisayar ve Mac'leriniz üzerinde oluşturacağınız tüm dosyaları OneDrive'a senkronize eden OneNote, bu sayede oluşturduğunuz dökümanlara mobil telefon ve tabletleriniz üzerinden kolayca erişmenizi de sağlamaktadır.

Profesyonel ve kullanışlı bir not alma uygulaması arayışındaysanız, Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında kullanılabilen ve tüm platformlarda ücretsiz olan OneNote'u denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR