Oppo N1 ile Kendi Fotoğraflarınızı Kolayca Çekin

Çinli mobil telefon üreticisi Oppo, geçtiğimiz gün yayınladığı yeni reklam videosu ile amiral gemisi Oppo N1'in bazı özelliklerini gözler önüne serdi. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Oppo N1, dünyanın ilk döndürülebilir 13 megapiksellik kamerasına sah

Çinli mobil telefon üreticisi Oppo, geçtiğimiz gün yayınladığı yeni reklam videosu ile amiral gemisi Oppo N1'in bazı özelliklerini gözler önüne serdi.

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Oppo N1, dünyanın ilk döndürülebilir 13 megapiksellik kamerasına sahip olan akıllı telefonu ve piyasadaki diğer tüm telefonlara göre kendi fotoğraflarınızı çok daha kolay çekmenize olanak sağlıyor.

Oppo N1 için yayınlanan yeni reklam videosu da zaten bu bahsetmiş olduğum özellikleri kullanıcılara göstermeyi hedefliyor.

5.9 inçlik full HD ekranı, 1.7GHz'lik dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemcisi, 2GB RAM'i ve 3610 mAh'lik bataryasıyla gerçek bir performans canavarı olan Oppo N1, yeni reklam videosu ile bir kez daha dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

YORUMLAR