Oppo'dan Apple'a İbretlik Ayar!

Ürettiği dikkat çekici telefonlarla ilgileri üzerine toplayan Oppo firması yeni telefonu Oppo Vivo X5 Max için hazırladığı tanıtım videosunda Apple'a sıkı bir gönderme yaptı. Dünyanın en ince telefonu olma iddiasıyla geliştirilen Oppo Vivo X5 Max sadece 4

Ürettiği dikkat çekici telefonlarla ilgileri üzerine toplayan Oppo firması yeni telefonu Oppo Vivo X5 Max için hazırladığı tanıtım videosunda Apple'a sıkı bir gönderme yaptı.

Dünyanın en ince telefonu olma iddiasıyla geliştirilen Oppo Vivo X5 Max sadece 4.75 mm kalınlığa sahip. Telefonun bu kadar ince olmasına rağmen ne kadar sağlam olacağı ise bir soru işaretiydi. Fakat Oppo bu videoda Oppo Vivo X5 Max'ın yeterince dayanıklı olduğunu bize kanıtlıyor. Videonun başında Oppo Vivo X5 Max kullanarak bir elma ortadan parçalanıyor. Hatta Oppo Vivo X5 Max kullanılarak ceviz bile kırıyolar.

Oppo Vivo X5 Max'ın videonun daha başlarında bir elmayı parçalaması iPhone 6 telefonlarda yaşanan bendgate - iPhone 6 bükülme sorununa dikkat çekiyor ve Oppo Vivo X5 Max'ın bu konuda Apple'dan üstün olduğunu gösteriyor.

YORUMLAR