Order & Chaos Online Tanıtım Videosu

Order & Chaos Online mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş zengin içeriğe sahip olan bir mobil MMORPG oyunudur. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Order & Chaos On

Order & Chaos Online mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş zengin içeriğe sahip olan bir mobil MMORPG oyunudur.

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Order & Chaos Online'da oyuncular Haradon adlı fantastik dünyaya adım atarak düzen ve kaosun savaşına tanık oluyorlar. Oyunda Düzeni temsil eden elf veya insan ırklarının yanında kaosu temsil eden ork ve hortlak ırklarından birini seçebiliyoruz. Ayrıca tarafsız kalmak isterseniz mendel ırkını tercih edebilirsiniz.

Order & Chaos Online'da epik eşyalar için derin zindanlara dalabiliyorsunuz. Yeteneklerinizi diğer oyunculara karşı sergilemek isterseniz de arenalarda PvP karşılaşmalarına katılabiliyorsunuz.

Order & Chaos Online indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR