Outlook.com ile Tüm Hesaplarınız Aynı Yerde

Microsoft son yıllarda kendi e-posta servisi Outlook.com'u geliştirmek için oldukça çok para harcadı ve kullanıcılara Outlook.com üzerinde yer alan geliştirmeleri göstermek için yeni bir reklam kampanyası başlattı. Reklam kampanyası kapsamında yayınlanan

Microsoft son yıllarda kendi e-posta servisi Outlook.com'u geliştirmek için oldukça çok para harcadı ve kullanıcılara Outlook.com üzerinde yer alan geliştirmeleri göstermek için yeni bir reklam kampanyası başlattı. Reklam kampanyası kapsamında yayınlanan ilk video Outlook.com ile tüm hesaplarınızı tek bir yerden yönetebileceğimizi bizlere gösteriyor.

Outlook üzerinde Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinde yer alan kişileri ve mesajlaşmaları yönetebileceğiniz gibi Skype üzerinde görüntülü arama başlatma şansına da sahipsiniz. Tüm bunların dışında ihtiyacınız olan tüm hesaplarınızla bağlantı kurmanıza olanak sağlayan Outlook.com yeni haliyle gerçekten çok kullanışlı.

Sadece bir e-posta servisinden çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmayı hedefleyen Outlook.com ile farklı hesaplar üzerinde yer alan tüm kişi listelerinizi görüntüleyebilir ve Skype, Facebook, Twitter, Google ve LinkedIn hesaplarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Kendi e-posta servisi Hotmail'ı kapatarak Outlook.com olarak tekrar kullanıcıların beğenisine sunan Microsoft, kullanıcılarına Outlook.com'u tercih etmeleri için nedenler sunmaya devam ediyor.

YORUMLAR