Paper Racer Tanıtım Videosu

Paper Racer sahip olduğu özel grafik yapısı ve heyecan dolu oynanışıyla öne çıkan, Android, iOS ve Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş bir mobil yarış oyunudur. Kağıt ve kalem kullanılarak oluşturulmuş çizimlere benzeyen grafiklere sahip olan Paper

Paper Racer sahip olduğu özel grafik yapısı ve heyecan dolu oynanışıyla öne çıkan, Android, iOS ve Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş bir mobil yarış oyunudur.

Kağıt ve kalem kullanılarak oluşturulmuş çizimlere benzeyen grafiklere sahip olan Paper Racer'da özel olarak tasarlanmış pistlerde yarış arabamızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz. Yarışlar esnasında bir yandan rakiplerimizi takip etmeli, diğer yandan da pistteki engellere dikkat etmeliyiz.

Paper Racer'en en önemli özelliği bize kendi yarış arabamızı oluşturma ve oyunda kullanma imkanı vermesi. Kendi çizimlerimizin fotoğraflarını çekerek oyuna aktarmamızı sağlayan Paper Racer bu işi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilmekte. Eğer Paper Racer'ı denemek isterseniz bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR