PaybyMe Prepaid Card Tanıtım Videosu

PaybyMe Prepaid Card oyunculara büyük olanaklar sunuyor. Hiçbir ücret taleb etmeyen bu kart işlemlerimizi daha hızlı bir hale getiriyor.

PaybyMe, 2010 yılında mobil ödeme imkanı sundu ve 2012 yılında Denizbank ile iş ortaklığı içerisinde PaybyMe Prepaid Card projesi ile karşımıza geldi. Özellikle oyuncular için üretilen bu kart daha güvenli ve daha hızlı alışveriş yapmamızı sağlıyor. 

Bu özel kartı aldığınız zaman kart ücreti, kart iadatı, yükleme ücreti vermiyorsunuz. Yani kartı aldığınız andan itibaren ekstra olarak hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Bu da PaybyMe Prepaid Card'ın en güzel özelliklerinden sadece bir tanesi.

İnternetten alışveriş yapmak için alternatif ödeme şekilleri mevcut. İster bankadan, ister ATM'den, isterseniz kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz. Ama bu oldukça zaman alıyor. PaybyMe Prepaid Card üzerinde bulunan 13 haneli PID kodu ile hızlı ve güvenilir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Denizbank ve VISA güvencesi ile PaybyMe Prepaid Card'a DenizBank ATMlerinden, market ve teknoloji marketlerinden herhangi bir ücret ödemeden yükleme yapabilirsiniz. Denizbank ATM'lerinden kartınıza yükleme yapmanız sizin Denizbank müşterisi olduğunuz anlamına gelmiyor. PaybyMe anonim bir kart, kartın üzerinde isminiz bulunmayacak. Ayrıca kart herhangi bir hesaba da bağlı durumda olmayacak.

Sadece PID kodu ile alışveriş yapıldığı için hesabınızdaki bakiyenin başkalarını tarafından kullanmasına korkmanıza gerek yok. PID kodunuzu girdikten sonra karta kayıtlı olan telefona bir kod gönderiliyor ve bu kodun girilmesi bekleniyor. Girilmediği veya yanlış girildiği takdirde alışveriş sonuçlanmıyor.

PaybyMe'nin sitesi üzerinden PaybyMe Prepaid Card'a sahip olmak çok kolay ve hızlı. Başvurunuzu yaptığınız taktirde, 48 saat içerisinde adresinize teslim ediliyor.

YORUMLAR