PES 2015 Brezilya Ligi Tanıtım Fragmanı

Konami ekibi PES 2015 için yeni bir fragman yayınladı. Brezilya ligine yoğunlaşan bu fragmanda, oyunda yer alacak 21 temel takımların hepsi ve yeni spiker sistemi gösteriliyor. Portekizli spikerler Silvio Luiz ve Mauro Beting de oyunun kadrosuna katılan k

Konami ekibi PES 2015 için yeni bir fragman yayınladı. Brezilya ligine yoğunlaşan bu fragmanda, oyunda yer alacak 21 temel takımların hepsi ve yeni spiker sistemi gösteriliyor. Portekizli spikerler Silvio Luiz ve Mauro Beting de oyunun kadrosuna katılan kişiler arasında.

Konami'den Tomohiro Uesugi oyun için şu yorumlarda bulundu:

"PES piyasadaki hiçbir video oyununun yakalayamadığı futbol gerçekçiliğini tutturdu ve dünya çapındaki tüm efsanevi takımlar gibi Brezilya'nın da resmi elementleri üzerinden oynumuzu geliştirmeye devam ediyoruz."

Ekip ayrıca PES 2015'in çıkışına yakın oyun içerisine daha birçok yorumcu seçeneğinin ekleneceğinden, resmi takımların özel kadrolarının arttırılacağından bahsetti. Bu seferki sürümde tamamen gerçekçilik ve çeşitlilikten yararlanmak isteyen Konami, Fox Engine isimli oyun motorlarına da güvenerek tüm fizik ve hareket algılayıcı sistemlerin harika olacağını düşünüyor.

PES 2015'in, rakibi FIFA 15 ile futbol oyunları kulvarında kozlarını çarpıştırabilmesi için çıkışına yakın daha çok özellik öne sürmesi gerektiği düşünülüyor. Sizce PES bu fırsatı yakalayacak mı?

PES 2015 kasımda PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One'a geliyor.

YORUMLAR