PES 2016'nın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Konami bir süredir geliştirmekte olduğu yeni futbol oyunu PES 2016 için Gamescom 2015'te ilk oynanış videosunu yayınladı. Konami bu sene önceki yıllardaki başarısızlıklarını kapatmak için sıkı çalışmışa benziyor. Yayınlanan bu PES 2016 oynanış videosu'nda

Konami bir süredir geliştirmekte olduğu yeni futbol oyunu PES 2016 için Gamescom 2015'te ilk oynanış videosunu yayınladı.

Konami bu sene önceki yıllardaki başarısızlıklarını kapatmak için sıkı çalışmışa benziyor. Yayınlanan bu PES 2016 oynanış videosu'nda geliştirilen oyun sistemi, yapay zeka, birerbir mücadele sistemi, futbolcu ve çevre grafiklerine yakından göz atabiliyor ve yeni oyun hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Videoyu 60 FPS kare hızında ve HD kalitede izlemeyi ihmal etmeyin.

Dünya çapında en çok ilgi gören PES serisinin son oyunu görüleceği üzere heyecan dolu karşılaşmalara ev sahipliği yapacak. Yayınlanan bu PES 2016 videosu heyecanlı bekleyişi körüklemeye yetiyor. Oyun 18 Eylül tarihinde eski ve yeni nesil konsollar ile PC için resmi olarak çıkış yapacak.

YORUMLAR