Phantom FC40 Teknik Özellikleri

Gelişmiş helikopter modelleriyle adından söz ettiren DJI firması Phantom FC40 modeliyle kullanıcılara daha gelişmiş ve keyifli bir deneyim vaat ediyor. Hem iOS hem de Android cihazlar için sunulan uygulamaları ile entegre bir kullanım deneyimi sunan FC40'

Gelişmiş helikopter modelleriyle adından söz ettiren DJI firması Phantom FC40 modeliyle kullanıcılara daha gelişmiş ve keyifli bir deneyim vaat ediyor.

Hem iOS hem de Android cihazlar için sunulan uygulamaları ile entegre bir kullanım deneyimi sunan FC40'ta 720p çözünürlükte kayıt yapabilen bir kameraya yer verilmiş. Bu kamera sayesinde hem fotoğraf hem de video çekebilmek mümkün. Bu kayıtları ve fotoğrafları daha sonra mobil cihazlarınıza aktarabiliyorsunuz. FC40 toplamda 100 metre gibi şaşırtıcı bir yüksekliğe ulaşabiliyor. Güçlü motorlarla donatılan dört pervane aracı kusursuz bir şekilde taşıyor ve kullanıcılara hatasız bir kontrol imkanı sunuyor.

FC40'ın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de kullanıcıların araca başka kameralar da monte edebilme şansına sahip olmaları. Böylece cihazın yanında gelen kamerayı kullanmadan kendi kameranızı da kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında bulunan videoya göz atarak FC40'ın neler yapabildiğine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR