Phantom FC40: Yolların Gökyüzüyle Buluştuğu Yer

DJI firması Phantom'u tanımlamak için "bir kameradan fazlası" betimlemesini kullanıyor. Pek de haksız sayılmazlar değil mi? Gelişmiş teknoloji ürünü bu minyatür helikopter kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor ve hayata olan bakış açılarını değiştir

DJI firması Phantom'u tanımlamak için "bir kameradan fazlası" betimlemesini kullanıyor. Pek de haksız sayılmazlar değil mi? Gelişmiş teknoloji ürünü bu minyatür helikopter kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor ve hayata olan bakış açılarını değiştiriyor. Böylesine bir cihaza sahip olan kullanıcılar hayal güçlerinin sınırlarını zorlayan maceralara atılabilirler.

Quadcopter kategorisinde yer alan bu aygıt üzerinde dahili bir kamera taşıyor ve uçuş esnasında kayıt yapıyor. Kaydedilen fotoğraflar ve videolar direkt olaran tanılanmış olan akıllı telefona gönderiliyor. Kullanıcılar bu adımdan sonra ister sosyal medya üzerinden paylaşım yapıyor isterlerse de görüntüleri cihazları üzerinde lokal olarak saklıyor.

Gelişmiş bir kumanda ile birlikte gelen Phantom serisi, kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri özellikleri pratik bir kullanım eşliğinde sunuyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Phantom ile neler yapılabileceğini gösteren video ile baş başa bırakalım.

YORUMLAR