Philips 4K Android Televizyonunu Duyurdu

Google TV görünen o ki yerini Android tabanlı televizyonlara bırakacak. Bunun ilk örneklerinden bir tanesi de Philips'in geçtiğimiz günlerde tanıtım videosunu yayınladığı Android tabanlı Ultra HD (4K) çözünürlükteki televizyonu oldu. 2014 yılının ikinci ç

Google TV görünen o ki yerini Android tabanlı televizyonlara bırakacak. Bunun ilk örneklerinden bir tanesi de Philips'in geçtiğimiz günlerde tanıtım videosunu yayınladığı Android tabanlı Ultra HD (4K) çözünürlükteki televizyonu oldu. 2014 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen televizyon öncelikle Avrupa ve Rusya pazarlarında satışa sunulacak.

Philips 8000 serisi olarak adlandırılan Android tabanlı akıllı televizyonun 48 inç ve 55 inçlik modelleri 1080P HD çözünürlüğü desteklerken, 44 inçlik modeli 4K Ultra HD çözünürlükte olacak. Google Play Store hesabınız üzerine giriş yapableceğiniz ve istediğiniz uygulamaları indirmenize olanak sağlayacak olan televizyon, Android oyunları için oyun kolu desteğini de kullanıcılarına sunacak.

Tüm bunların dışında Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletiniz yardımıyla televizyonunuzu eşleyerek, Android cihazlarınız üzerinde yer alan tüm içerikleri televizyonunuz yardımıyla kolayca görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca hareket sensörleri sayesinde, televizyonunuzu sadece el hareketlerinizle kontrol etmeniz de mümkün olacak.

Philips 8000 serisi için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Android tabanlı akıllı televizyon hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümümüz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR