Phonebloks - Bir Sonraki Adım Tanıtım Videosu

Phonebloks adlı topluluk sitesi daha önce yayınladığı video ile kullanıcıların farklı parçaları birleştirerek kendi akıllı telefonlarını oluşturabilecekleri bir video yayınlayarak, hem sosyal medya hem de televizon ve web sitelerinde adından sıkça bahsett

Phonebloks adlı topluluk sitesi daha önce yayınladığı video ile kullanıcıların farklı parçaları birleştirerek kendi akıllı telefonlarını oluşturabilecekleri bir video yayınlayarak, hem sosyal medya hem de televizon ve web sitelerinde adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştı.

Motorola geliştirici ekibi tarafından duyurulan ve Phonebloks'a benzerlik gösteren Project Ara kapsamında modüler bir telefon üretmeyi planlayan Motorola, bu noktada Phonebloks ekibiyle bir ortaklığa başladı.

Konsept tasarımını gerçeğe dönüştürmek için büyük firmalarla görüşmeler yapan Phonebloks ekibi, Motorola'nın halihazırda yürütmekte olduğu Project Ara projesiyle birlikte kendisini birden projenin içerisinde buldu.

Şu noktada Project Ara'ya destek sağlayacak olan Phonebloks ekibi, bir konseptin gerçeğe dönüşmesinde ve ortaya bir modüler telefonun çıkmasında büyük katkı sağlamış olacak.

YORUMLAR