PhotoScape ile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan ücretsiz fotoğraf düzenleme programlarından biri olan PhotoScape ile ekran görüntüsü almanın detaylarını sizler için açıkladık. Video içerisinde PhotoScape ile ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını bulabi

Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan ücretsiz fotoğraf düzenleme programlarından biri olan PhotoScape ile ekran görüntüsü almanın detaylarını sizler için açıkladık.

Video içerisinde PhotoScape ile ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabını bulabilirsiniz. PhotoScape kullanıcılar 3 farklı şekilde ekran görüntüsü almasını sağlamaktadır. Bu yöntemler, tam ekran, yakalama penceresi ve yakalama bölgesidir. Dilerseniz dizi ve film izlerken ekran görüntüsü alablir, dilerseniz ekranınızın herhangi bir kısmını belirleyerek görüntüsünü kaydedebilirsiniz. Ayrıca seçenekler içerisinde son kullanmış olduğunuz ekran görüntüsü alma işlemini tekrarlama da bulunuyor.

Fotoğraflarınız üzerinde detaylı düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayan PhotoScape'i denemediyseniz aağıdaki bağlantıyı kullanarak sitemi üzerinden ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR