Piper ile Evleriniz Bundan Böyle Güvende

Dünyanın ilk akıllı ev güvenliği ve otomasyon sistemi olarak piyasaya sürülen Piper, ev güvenliğine önem veren kullanıcılar için mükemmel bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Piper sayesinde kullanıcılar Android ve iOS mobil cihazları yardımıyla evlerinde ola

Dünyanın ilk akıllı ev güvenliği ve otomasyon sistemi olarak piyasaya sürülen Piper, ev güvenliğine önem veren kullanıcılar için mükemmel bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Piper sayesinde kullanıcılar Android ve iOS mobil cihazları yardımıyla evlerinde olan biten her şeyi canlı olarak izleyebildikleri gibi daha önce Piper ile kaydedilmiş olan videoları da izleyebiliyorlar.

Bunların dışında Piper yardımıyla evinizin sıcaklığını ve nem durumunu görüntüleyebilir, elektronik cihazlarla iletişim kurarak açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirebilir, kendi belirleyeceğiniz güvenlik kuralları oluşturabilir ve evinizde gerçekleşen sıra dışı aktivitelere ait bildirimleri mobil cihazlarınız üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Piper için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı Piper Android ve iOS uygulamasını mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR