Pitfall'un Macerasında Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

Popüler oyun geliştiricisi Activision'ın 1982'li yıllarda bilgisayarlar için geliştirmiş olduğu Pitfall adlı oyunun yeniden düzenlenmiş olan yeni hali Android ve iOS kullanıcılarıyla buluşuyor. Sonu gelmeyen bir koşma oyunu deneyimini bizlere etkileyici ü

Popüler oyun geliştiricisi Activision'ın 1982'li yıllarda bilgisayarlar için geliştirmiş olduğu Pitfall adlı oyunun yeniden düzenlenmiş olan yeni hali Android ve iOS kullanıcılarıyla buluşuyor.

Sonu gelmeyen bir koşma oyunu deneyimini bizlere etkileyici üç boyutlu grafikler ve dinamik kamera açılarıyla sunan oyun aksiyon ve macera unsurlarını içerisinde barındırıyor.

Kahramanımız Pitfall Harry'yi kontrol edeceğimiz oyunda, ölümcül yaratıklar, sert virajlar ve zorlu engeller bizleri bekliyor. Amacımız ise bir yandan karşımıza çıkan hazineleri toplarken bir yandan da engelleri atlatarak koşabileceğimiz kadar koşarak Harry'nin yanardağdan kaçmasına yardımcı olmak ve yüksek puanlar toplamak.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Pitfall'u aşağıdaki bağlantılar yardımıyla Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR