Pixel Cup Soccer Maracanazo Oynanış Videosu

Pixel Cup Soccer Maracanazo alıştığınız futbol oyunlarından oldukça farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir yapıyı size sunacak bir mobil futbol oyunudur. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indiri

Pixel Cup Soccer Maracanazo alıştığınız futbol oyunlarından oldukça farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir yapıyı size sunacak bir mobil futbol oyunudur.

Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Pixel Cup Soccer Maracanazo'da tek rakibimiz Brezilya ve oyundaki temel amacımız da Brezilya'yı yerin dibine sokmak. Bu iş için bize 1 dakika veriliyor ve bu süre içerisinde en çok golü Brezilya kalesine göndermeye çalışıyoruz. Her attığımız gol bize 14 saniye ek süre kazandırmakta; fakat aynı süre boyunca gol yemememiz lazım, yoksa maçı kaybediyoruz.

Retro grafiklerle ve inanılmaz kolay kontrollerle donatılmış Pixel Cup Soccer Maracanazo'yu bu bağlantıları kullanarak telefon veya tabletlerinize indirebilirsiniz:

YORUMLAR