Plants vs. Zombies 2 Android Sürümü Güncellendi

Popüler savunma oyunu Plants vs. Zombies 2'nin Android sürümü için yayınlanan Far Future World güncellemesiyle birlikte oyunun hayranlarını birçok yenilik bekliyor. Eğer oyunu bitirdiyseniz ve hala oynamaya devam etmek için bir sebep arıyorsanız, Far Futu

Popüler savunma oyunu Plants vs. Zombies 2'nin Android sürümü için yayınlanan Far Future World güncellemesiyle birlikte oyunun hayranlarını birçok yenilik bekliyor.

Eğer oyunu bitirdiyseniz ve hala oynamaya devam etmek için bir sebep arıyorsanız, Far Future World eklentisi size aradığınız sebebi sunuyor. Çünkü yeni güncelleme paketiyle birlikte oyun içerisinde savunma sırasında kullanabileceğiniz yeni bitkiler, etkisiz hale getirmeniz gereken yeni zombiler ve sizi oldukça zorlayacak yeni bölümler yer alıyor.

24 yeni bölüm, 8 yeni bitki ve uzat temalı 10 yeni zombi Plants vs. Zombies 2 - Far Future World güncellemesiyle birlikte Android kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Güncelleme için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyunu Android cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR