Plants vs. Zombies Heroes Oynadık!

Plants vs Zombies yeni oyunu Plants vs Zombies Heroes sonunda ülkemizde de çıkış yaptı. PopCap'in Electronic Arts tarafından satın alınmasından sonra Plants vs Zombies serisine ciddi yatırım yapıldı. Önce Plants vs Zombies 2 çıktı. Ardından konsol platfor

Plants vs Zombies yeni oyunu Plants vs Zombies Heroes sonunda ülkemizde de çıkış yaptı.

PopCap'in Electronic Arts tarafından satın alınmasından sonra Plants vs Zombies serisine ciddi yatırım yapıldı. Önce Plants vs Zombies 2 çıktı. Ardından konsol platformunda Plants vs Zombies Garden Warfare çıktı. Bu oyunlar ilk oyunun sadeliğini ve dinamiklerini içermiyordu fakat farklı kitlelere ulaşmayı başardı. Ardından ise Plants vs Zombies Heroes duyuruldu. Bu oyunu yaptırmak için Electronic Arts'ın PopCap'e işkence yapmış olabileceğini düşünsek de oyun aslında kötü olmayan bir kart oyunu. Öncülüğünü Hearthstone'un yaptığı dinamik kart oyunlarında Clash Royale'in başarısının ardından Plants vs Zombies için de bir kart oyunu çıkması kaçınılmazdı. Uzun süre softlaunch aşamasında kalan oyun an itibariyle çıkmış durumda. Herhangi bir ek işlem yapmadan indirebiliyorsunuz.

Softlaunch'da ya da Beta'daki bir oyunu nasıl indirebileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki yöntemlere bir göz atmadan geçmeyin.

iPad ve iPhone için yöntem açıklaması

Android cihazlar için yöntem açıklaması

YORUMLAR