GarageBand Popüler Ses Editörü Yazılımı

Apple tarafından geliştirilmiş ses editörü yazılımı olan GarageBand, müzik kompozisyonu, yazılım,  ve podcast için kullanılabilen popüler bir uygulamadır. Çok kanallı kayıt ve yürütmenin yapılabildiği bu yazılım MIDI dosyalarını açabiliyor ve USB klavye yardımıyla sanal enstrüman kullanımına fırsat veriyor.

iPhone, iPod ve iPad ile uyumlu popüler müzik uygulaması GarageBand, tam özellikli bir kayıt stüdyosu deneyimi sunuyor. Bu uygulamayla gittiğiniz her yerde nitelikli sonuçlar elde edebilmek mümkün. Çoklu dokunmatik özelliğiyle piyano, gitar, davul ve bas gibi çeşitli entrümanları çalabilir, ses kayıtları yapabilir ve kayıtlarınızı düzenleyebilirsiniz. Normalde imkan bulamadığınız profesyonel kayıt stüdyosu kalitesi yaşatan bu uygulamayla kendi şarkılarınızı kendiniz yapın, sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayın.

Büyük ekranı olan iPad’lerde daha kolay kullanılan bu uygulamayla dokunmatik ekranlı cihazlarınız ile sanal enstrümanlar eşliğinde istediğiniz dijital kaydı yapabilir, nota bilgisine sahip iseniz profesyonel besteler yaratabilirsiniz. IOS 4.3 veya sonraki bir sürümünü gerektiren GarageBand ile bestelediğiniz şarkıları gene GarageBand bünyesinden paylaşabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR