Potanın Kralı Darius Skor İçin Geliyor!

League of Legends'ın ağır abisi Darius'u hiç böyle görmediniz! Noxus'un pervasız savaşçısı Darius'a oyun içi yeni bir kostüm güncellemesi geliyor. Potanın Kralı Darius olarak geçen bu kostümde şampiyonun görünümü ve yetenek animasyonları tamamen değişmiş

League of Legends'ın ağır abisi Darius'u hiç böyle görmediniz! Noxus'un pervasız savaşçısı Darius'a oyun içi yeni bir kostüm güncellemesi geliyor. Potanın Kralı Darius olarak geçen bu kostümde şampiyonun görünümü ve yetenek animasyonları tamamen değişmiş durumda.

Üzerinde 'Noxus' formasıyla Darius, basket topundan ziyade yanında potasını da taşıyacak! Bildiğimiz üzere haritada ölümcül baltasıyla gezen şampiyonun bu seferki silahı basket potası ve topu. Potanın Kralı Darius'un tüm yetenek animasyonları da bu temadaya uyarak değişiklik göstermekte. İlk yeteneğinden bahsedecek olursak Darius'un balta çevirme hareketi yeni potasıyla değiştirildi. Darius bir anda potasını etrafında döndürerek çevresindekilere fiziksel hasar veriyor. Potanın ucunda olan rakipler daha çok hasar alır.

Kostümün öne çıktığı en büyük ve ikonik harekete gelirsek de Darius'un ultisini rakibin üzerine smaç basarak gerçekleştirdiğini görüyoruz. İnternette dolaşan ona karikatürden sonra smaç basan Darius kaçınılmazdı, şimdi kendimizi kollamamız gerekli!

Potanın Kralı Darius çok yakında mağazadan satın alınabilir hale gelecek.

YORUMLAR