Powerlace - Kendi Kendini Bağlayabilen Ayakkabı

Eğer sabahları işe veya okula giderken aceleyle evden çıkıyorsanız ve ayakkabınızı bağlamaya zaman ayırmayı sevmiyorsanız bu buluş sizin oldukça işinize yarayabilir. Powerlace adına sahip bu kendi kendini bağlayabilen ayakkabı, ayakkabı giyme işini oldukç

Eğer sabahları işe veya okula giderken aceleyle evden çıkıyorsanız ve ayakkabınızı bağlamaya zaman ayırmayı sevmiyorsanız bu buluş sizin oldukça işinize yarayabilir.

Powerlace adına sahip bu kendi kendini bağlayabilen ayakkabı, ayakkabı giyme işini oldukça zahmetsiz hale getiriyor. Powerlace ayakkabıyı ayağınıza geçirmeniz ayakkabıyı giymeniz için yeterli oluyor ve geri kalan herşeyi Powerlace hallediyor. Ayakkabı içerisinde yer alan özel sistem sayesinde Powerlace bağcıklarını size göre sıkıyor ve bağlıyor.

Powerlace hem ayakkabı giymeyi zahmetsiz hale getiriyor, hem de belindeki, sırtındaki veya kollarındaki sağlık problemleri nedeniyle eğilmekte ve bağcık bağlamakta güçlük çeken kullanıcılara pratik bir çözüm sunuyor. Toplu üretim için Kickstarter üzerinden bağış toplayan Powerlace ayakkabıya bu bağlantıyı kullanarak siz de destek verebilir ve geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz:

https://www.kickstarter.com/projects/1748376549/powerlace-advanced-auto-lacing-shoe-technology

Powerlace

YORUMLAR