Prey Oynanış Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz Haziran ayında oyun dünyasının en önemli etkinlikleri arasında yer alan E3 2016'da resmi olarka duyurulan Prey için yeni bir video yayınlandı. Yeni Prey oynanış videosu bize oyun içinden sahneler paylaşarak oyunun kalitesi hakkında fikir sahibi

Geçtiğimiz Haziran ayında oyun dünyasının en önemli etkinlikleri arasında yer alan E3 2016'da resmi olarka duyurulan Prey için yeni bir video yayınlandı.

Yeni Prey oynanış videosu bize oyun içinden sahneler paylaşarak oyunun kalitesi hakkında fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor. Bethesda tarafından geliştirilen Prey aslında yıllar önce çıkış yapmış bir FPS oyunu serisiydi. Çıktığı dönemde büyük başarı yakalayan ilk Prey oyunu ardından Prey 2'nin geliştirildiğine dair söylentiler çıkmış; fakat bir süre sonra bu projenin rafa kaldırıldığı bilgisi paylaşılmıştı. Neyse ki Bethesda oyunun isim haklarını satın almış ve seriyi kurtarmak için kolları sıvamıştı.

Bethesda, Prey serisine 2. oyunu eklemek yerine ilk oyunu günümüz teknolojisiyle sıfırdan inşa etmeye karar vermişti. Ayrıca oyunda yeni kahramanlar da karşımıza çıkacak. Bu videoda da oyunda yöneteceğimiz kadın kahraman olan Morgan Yu'yu iş üzerinde görebiliyoruz.Oyuncuların oyunda kadın veya erkek kahramanı seçmeleri ise hikayeyi etkilemeyecek ve etkileşim şekillerini değiştirmeyecekmiş.

Prey, halen PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmekte olan bir oyun. Prey'in çıkış tarihi olarak 2017 yılına işaret ediliyor.

Sene Sonuna Kadar Çıkacak Heyecanla Beklenen Oyunlar

YORUMLAR