Prizzo - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Prizzo oldu. Hem donanım hem de yazılım kaynaklı bir proje olan Prizzo, enerjinin bu kadar değerli olduğu günümüzde enerji tasarrufu sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Hazırlanan cihaz sayesinde hem ev kullanıcıları hem de büyük firmalar kullanmakta oldukları enerji miktarını takip ederek tasarruf sağlama yoluna gidebilecekler.

Enerjinin verimli kullanılmasını yani tasarruflu enerji kullanımını hedefleyen proje sayesinde, mobil cihazlarınız aracılığıyla aylık olarak harcadığınız elektriği ve ay sonunda gelecek olan elektrik faturasını bile takip edebileceksiniz.

YORUMLAR