PS Vita ile Her Oyunu Oynayın!

Sony, çıkışının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen halen kullanıcılara her yerde her oyunu oynama imkanı veren taşınabilir oyun konsolu PS Vita için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda PS Vita ile oynayabileceğiniz oyunlara göz atılırken, bu

Sony, çıkışının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen halen kullanıcılara her yerde her oyunu oynama imkanı veren taşınabilir oyun konsolu PS Vita için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Videoda PS Vita ile oynayabileceğiniz oyunlara göz atılırken, bu oyunları oynayabilmek için el konsolunun sunduğu farklı ve birbirinden eğlenceli yollar anlatılıyor. Klasik çift analog çubuk ve aksiyon tuşlarının haricinde hareket sensörü ve kamera yardımıyla oyun oynayabilmek gibi özelliklere sahip PS Vita bulut sistemini desteklemesiyle de öne çıkmakta.

PS Vita ile yapabileceğiniz bir diğer eğlenceli iş ise oynadığınız PS Vita oyununu PS3 sahibi arkadaşlarınızda birlikte oynayabilmeniz. PS Vita versiyonuna sahip PS3 oyunlarında geçerli olan bu özellik el konsolunu benzerlerinden farklı yapmakta.

YORUMLAR