Pudding Monsters Tanıtım Videosu

Pudding Monsters, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği eğlenceli ve yapışkan bir bulmaca oyunudur. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki tek amacınız puding parçalarını bir araya getirerek buzdolabında kalan pudingleri kur

Pudding Monsters, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği eğlenceli ve yapışkan bir bulmaca oyunudur. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki tek amacınız puding parçalarını bir araya getirerek buzdolabında kalan pudingleri kurtarmak.

Birbirinden farklı ve sevimli canavar türlerinin bulunduğu oyunda, 100'den farklı bölümü bitirmeye çalışırken hem keyif alacaksınız hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunda pudingleri birleştirmeye çalışırken oldukça dikkatli olmalı ve onların platformdan aşağı uçmasını engellemelisiniz.

Kendine özgür bir oynanışa sahip olan bu orijinal oyunda pudingleri bir araya getirerek büyütebiliyorsunuz. Eğer klasik bulmaca oyunları dışında bulmaca oyunları oynamak isterseniz Pudding Monsters'ı Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR