Puzzle Defense: Dragons Tanıtım Videosu

Popüler mobil üretici HeroCraft tarafından Android platformu için geliştirilen Puzzle Defense: Dragons, oyunseverlere eşsiz bir savunma oyunu deneyimi sunmaktadır. Şehri ejderha gruplarının saldırılarından korumak için farklı savunma birliklerini ve özel

Popüler mobil üretici HeroCraft tarafından Android platformu için geliştirilen Puzzle Defense: Dragons, oyunseverlere eşsiz bir savunma oyunu deneyimi sunmaktadır.

Şehri ejderha gruplarının saldırılarından korumak için farklı savunma birliklerini ve özel güçleri kullanabileceğiniz oyun, sahip olduğu kuleleri birbiriyle kombine etme yapısıyla benzersiz bir oynanışa sahiptir.

30'dan fazla heyecan verici bölümün sizleri beklediği oyunda savunma için kullanabileceğiniz 12 adet savunma birliğinin yanı sıra sürekli olarak üzerinize saldıran 10 adet farklı ejderha sınıfı yer almaktadır.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Puzzle Defense: Dragons'u Android cihazlarınız üzerine hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR