Racing Rivals Tanıtım Videosu

Racing Rivals eğer Need for Speed serisindeki drag yarışlarını özlediyseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunudur. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir drag yarışı oyu

Racing Rivals eğer Need for Speed serisindeki drag yarışlarını özlediyseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunudur.

Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir drag yarışı oyunu olan Racing Rivals internet üzerinden diğer oyuncularla yarıştığımız bir oyun. Oyunu heyecanlı kılan öğe ise bahis sistemi. Oyunda her yarış öncesi belirli bir miktar parayı ortaya koyarak yarışıyoruz ve bu parayı kaybedebileceğimiz gibi ikiye de katlayabiliyoruz. Ayrıca aracımızın anahtarını ortayas koyabilmemize de imkan veriliyor.

Racing Rivals çok sayıda lisanslı araca yer veriyor. Bu araçların motorlarını modifiye edebildiğimiz gibi dış görünüşlerini de kişiselleştirebiliyoruz ve aracımızı kendimize özel bir görünüme kavuşturabiliyoruz. Eğer Racing Rivals'ı denemek isterseniz bu bağlantıları kullanarak oyunu indirebilirsiniz:

YORUMLAR