Random Heroes 2 - Tamindir İncelemesi

Random Heroes 2 retro grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken yapımlardan bir tanesi. Oyunda elinde tabancasıyla düşmanları yenerek yoluna devam eden bir karakteri canlandırıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Random Heroes'ta da

Random Heroes 2 retro grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken yapımlardan bir tanesi. Oyunda elinde tabancasıyla düşmanları yenerek yoluna devam eden bir karakteri canlandırıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Random Heroes'ta da bol bol upgrade seçenekleri ve farklı silahlar bulunuyor. Bu silahları elbette hemen satın alamıyoruz. öncelikle düşmanları yendikçe çıkan ve bölümlere serpiştirilmiş olan sikkeleri toplamamız gerekiyor.

Oyunda son derece basit bir kontrol mekanizması kullanılmış. Ekranın solunda yer alan tuşlardan karakteri zıplatıp ateş edebiliyoruz. Sol tarafta yer alan ok tuşlarını kullanarak karakteri hareket ettirmek mümkün. En başta da belirttiğim gibi oyunda retro grafikler kullanılmış ve oyunun genel atmosferiyle tamamen uyumlular. Oyunun tek eksi yönü bölümlerin bir süre sonra tekdüze hale gelmesi.

Retro temalı, klasik sidescroller tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız Random Heroes 2 sizi bir süre meşgul edecektir.

YORUMLAR