Record Run Tanıtım Videosu

Record Run Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir koşu oyunudur. Uygulama marketlerde her ne kadar çok sayıda koşu oyunu bulunsa da Record Run bu oyunlardan sıyrılmak için birkaç orijinal fikirle donatılmış. Öncelikle oyunda hoşlandığınız

Record Run Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir koşu oyunudur. Uygulama marketlerde her ne kadar çok sayıda koşu oyunu bulunsa da Record Run bu oyunlardan sıyrılmak için birkaç orijinal fikirle donatılmış.

Öncelikle oyunda hoşlandığınız müzikleri dinleme şansına sahipsiniz. Elbette bunun için dinlemek istediğiniz şarkılar cihazınızda bulunuyor olmalı. Oyunda yer alan grafikler ortalamanın biraz altında kalıyor. Özellikle daha iyi örneklerini gördükten sonra bu grafikler çoğu oyunsever için kötü gelebilir. Record Run'da diğer koşu oyunlarından alışageldiğimiz kontrol mekanizması kullanılmış. Parmağımızı ekran üzerinde hareket ettirerek karakterimizi yönlendirebiliyoruz.

Yine de heyecanlı ve hızlı yapısı ile Record Run oynamaya değer koşu oyunları arasında yer alıyor. Ücretsiz sunulması da bir diğer artısı.

YORUMLAR